MITERAL - HEVERY, ZVEDÁKY

STERTIL KONI - ECOLIFT

HYDRAULICKÝ ZAPUŠTĚNÝ NŮŽKOVÝ ZVEDÁK S ELEKTRICKÝM DÉLKOVÝM POSUVEM

Unikátní řešení zvedání užitkových vozidel – zapuštěný posuvný zvedací systém s velmi spolehlivým a bezpečným mechanizmem nůžkového typu.

Obrovskou výhodou systému je velmi nízká stavební hloubka – méně než polovina zdvihu. Instalační hloubka pouhých 850 mm umožňuje umístění zvedáku i do problematických míst – skalnaté podloží, vysoká spodní voda i méně stabilní podloží.

Další úsporou časovou i finanční je jednoduchá instalace i zabetonování částí zvedáku. Tím se i jako velmi reálná jeví možnost jednoduchého vyjmutí a přestěhování celého mechanizmu na jiné místo. Toto neumožňuje žádný jiný typ zapuštěného zvedáku.

kar 45

Hydraulický systém je umístěn v samostatně stojícím ovládacím boxu, který je tak jednoduše přístupný pro údržbu a servis. Průmyslově ověřený elektronicky ovládaný synchronizační systém zajišťuje plynulý a bezpečný pohyb zdvihu i spouštění vozidla. Systém nabízí i další možnosti - programovatelnou výšku zdvihu i akustické varování při spouštění.

ECOLIFT je vybaven nezávislým mechanickým bezpečnostním zamykacím systémem, aktivním po celé délce zdvihu. Vysokotlaké hydraulické válce mají objem 13 l oleje na každé nůžky.

Při zdvihu a následném uzamčení zvedáku je vozidlo plně podepřeno velmi robustním mechanickým bezpečnostním uzamykacím systémem.
Speciálně tvarované čelisti z pevnostní oceli jsou zárukou maximální bezpečnosti. Unikátní zdvihací systém, vyrobený z 5 cm silných opěr, zajišťuje dosud nejvyšší stabilitu na trhu.

001 001 001

Díky celoplošnému zapuštění ECOLIFT umožňuje zvedat vozidla s velmi malou světlou výškou, což zároveň zabraňuje možnosti poškození spodních částí vozidla při jeho umísťování na zvedák.

Kryt posuvné části zvedáku je vyroben z pevných lisovaných hliníkových segmentů s protiskluzovým profilem. Kryt odolává bodovému zatížení 3 400 kg a přejezdu 6 000 kg, což umožňuje pracovat pod vozidlem s nápravovým zvedákem i s dalším potřebným vybavením.

Segmenty krytu jsou uloženy na nekorodujících polyetylenových vedeních s minimálním třením a dlouhou životností.

ECOLIFT má velkou variabilitu – díky rozsahu nosnosti, mechanizmu posuvu a bohaté nabídce adaptérů lze použít pro širokou škálu vozidel.

Zvedák je možné bezpečně ovládat i pomocí dálkového ovládání. Válce jsou testovány na 50 000 zdvihů, tím je zajištěna dlouholetá spolehlivost a životnost zvedáku.

ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ ÚDAJE:

  • Nosnost 27 000 kg (ECO 60), 40 500 kg (ECO 90)
  • Zdvih 1 750 mm
  • Hloubka šachty 850 mm
  • Rozsah pohybu nůžek 3 000mm / 4 000 mm / 5 200 mm
  • Minimální rozvor 180 mm
  • Čas zdvihu 80 sec
  • Tlakový vzduch
  • Napájení 400 V, 50 Hz
  • Výkon motoru 7,5 kW (ECO 60), 11,2 kW (ECO 90)