MITERAL - HEVERY, ZVEDÁKY

STERTIL KONI - ST1065

HYDRAULICKÝ MOBILNÍ SLOUPOVÝ ZVEDÁK PRO ZEMĚDĚLSKÉ A STAVEBNÍ STROJE

Hydraulický mobilní sloupový zvedák Stertil KONI ST 1065 byl vyvinut speciálně pro potřeby zemědělství a staverbnictví. S extra velikými nájezdy a dlouhými vidlicemi je možno pro potřebu oprav a údržby zvedat tímto zvedákem vozidla jako traktory, nakladače a další. K dispozici je jak klasické provedení s napájením 400 V, tak bezkabelové provedení s napájením integrovanými bateriemi 24 V, s integrovanou nabíječkou a s wireles ovládáním.

kar 45     img

Bezpečné zvedání vozidel

Nadrozměrné vidlice sloupů zvedáku ST 1065 jsou dlouhé 500 mm a umožňují zvedání vozidel do průměru kola 1 800 mm. Za pomocí doplńkového zařízení AS je možno zvedat dokonce vozidla až do průměru kola 2 160 mm a šířky 750 mm. Stejně tak je ale možno s tímto zařízením zvedat vozidla s koly menšími, která jsou velmi často na zemědělských strojích staršího provedení.

kar 45

Vysoká nosnost

Všechny zvedací sloupy Stertil KONI pracují na hydraulickém principu. Je tak k dispozici vyjímečně rychlý, na údržbu nenáročný a efektivní zvedák. ST 1065 má nosnost 6,5 tuny na každý sloup a může být mezi sebou propojeno až 28 sloupů. Mikroprocesorový systém ovládání řídí, monitoruje a synchronizuje - vyrovnává pohyb jednotlivých sloupů a automaticky ovládá všechny bezpečnostní funkce. Všechny zvedací sloupy mají nad to ještě mechanické na zvedacím systému nezávislé bezpečnostní západky a odpovídají tak aktuálním evropským bezpečnostním normám.

Maximální bezpečnost

CE - certifikát
Ovládací nízké napětí - 24 V/DC
Automatické jištění proti přetížení
Nezávislé mechanické jištění – bezpečnostní západky – ve vzdálenosti 35 mm od sebe
Mikroprocesorem řízený vyrovnávací systém
Automatické vypnutí při dosažení maximální výšky
Snadno programovatelná výška zdvihu
Zvedání i spouštění ovládáno tlačítky systému „mrtvý muž“
Nouzový vypínač na každém sloupu
Ochrana elektrického systému proti skříkající vodě (IP65)

Příslušenství na přání:

Osvětlení
Dálkové ovládání
Adapter na kola
Zvláštní lakování

Model Nosnost Maximální zvedací výška Čas zdvihu/klesání
ST1065 6500 kg 1850 mm 60 s